Zmień rozmiar liter: A A A
 
 

Opinie

2008 kwiecień 3
Witam Państwa
Jestem mamą studentki UU i chciałabym podzielić się refleksjami z wczorajszych zajęć.

Uważam, że jest to wspaniała inicjatywa, jeżeli chodzi o sam fakt stworzenia projektu. Podjęliście sie Państwo trudnego zadania w sensie merytorycznym i logistycznym. Myślę, że największe podziękowania należą się Panu Prof. Tadeuszowi Zgółce za nadzór merytoryczny, Panu Prezydentowi Frankiewiczowi za objecie patronatem oraz Pani Annie Młynarczyk - koordynującej projekt.
Wystąpienie Pana Profesora w oficjalnym stroju dodatkowo podkreśliło doniosłość chwili. Studenci byli bardzo przejęci swoja rolą i uważam, że wyjątkowo zdyscyplinowani. Treść wykładu okazała się wyjątkowo zrozumiała dla dzieci, choć dotyczyła naukowych zagadnień.
Osoby opiekujące się dziećmi w czasie wykładów wspaniale dokonały swoje zadania. Sama rozumiem, jak trudno jest opanować tak liczną grupę dzieci w różnym wieku.
W imieniu swoim i córki bardzo dziękuję za możliwość udziału w zajęciach Uniwersytetu Uczniowskiego i czekamy na kolejne interesujące spotkania.
Pozdrawiam
----------------- Pani Katarzyna, mama studentki UU

2008 kwiecień 7
Witam,
Niestety ze smutkiem musimy zrezygnować z zajęć naszego syna w ramach Uniwersytetu Uczniowskiego, spowodowaną terminem odbywania się kursów, kolidujących z zajęciami, w których już uczestniczy nasz syn. Pragniemy również wyrazić nasze ogromne zainteresowanie Państwa programem i chęć uczestniczenia w kolejnych tego typu przedsięwzięciach.
---------------- Pan Łukasz, tata studenta Maksymiliana

2008 kwiecień 10
Bardzo gratuluję tego wspaniałego pomysłu. Na pewno te dzieci zajdą daleko!
----------------- Pani Dorota, mama studenta UU

2008 kwiecień 17
Chciałam ogromnie podziękować, za pomysł w organizacji Uniwersytetu dla dzieci. Moja córka Aleksandra, po wczorajszych wykładach, była tak bardzo zachwycona, że opowiadała szczegóły do póżnej nocy. Dzisiaj rano liczyła, za ile dni będą następne wykłady. Tak bardzo jej się podobało, że pytała dlaczego tylko raz w tygodniu.
My rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni z radości córki i możliwości poszerzania jej wiedzy, której ciągle poszukuje.
Obecnie szkoły, nie zajmują się dziećmi 7 letnimi bardzo zdolnymi. Pedagog w szkole stwierdził, że dziećmi wybitnie zdolnymi oni się nie zajmują, ponieważ nie mają żadnego doświadczenia. dzieci zdolne, są zawieszone w próżni, a pomoc jw szkole jest  udzielana, tylko dla dzieci z problemami. My rodzice, musimy sami poszukiwać pomocy i możliwości rozwojowych dla dziecka. Uniwersytet uczniowski to najlepszy pomyśl, jaki można było stworzyć. Dziecko ma możliwość posiąść fachową wiedzę, nie dostępną w szkole. Rozwijać swoje mozliwości i zainteresowania.
Ogromnie dziękuję wszystkim za pomysł w powstaniu Uniwersytetu.
Dla mojej córki to raj wiedzy. Jeszcze nigdy nie widziałam jej tak szczęśliwej jak po wczorajszych wykładach, mimo zagubienia indeksu i legitymacji na wykładach,  gdzie bardzo szybko, miło, sympatycznie i w uroczy sposób, pomógł jej wysoki pan o czarnych włosach, jednocześnie uspakajając ją, aby się nie martwiła. Indeks i legitymacji, były dla niej bardzo ważnymi dokumentami i utwierdziły ją, że to nie tylko zabawa, ale także poważne potraktowanie jej :-) (tak opowiadała swojemu tatusiowi) choć bardzo ubolewała, że "nie ma tam pieczątki i nazwiska rektora, a u tatusia jest wszystko" :-)
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałe wykłady i gratulujemy pomysłu. Nasza córka, wreszcie ma możliwość skorzystania z informacji i wiedzy fachowców, ma szanse poszerzyć swoją wiedzę i rozwijać poszukiwania.
pozdrawiam
---------------- Pani Krystyna, mama studentki Aleksandry

2008 kwiecień 23
Witam,
bardzo dziękujemy za wczorajszy wykład. Córka była zachwycona.
----------------- Pani Natalia, mama studentki Julii

2008 maj 12
Syn mój jest bardzo zadowolony z uczestnictwa w spotkaniach, długo i barwnie opowiada o czym był wykład. Z przyjemnością obserwuję jego oczekiwania na środę i na spotkania w Państwa uczelni.
Uniwersytet uczniowski to doskonały pomysł, gratuluje realizacji spotkań. Chciałabym aby syn kontynuował swoją "studencką" przygodę.
---------------- Pani Mirosława, mama studenta Macieja

2008 maj 16
Dzień dobry,
Bardzo dziękujemy za wspaniały wykład. Dzieci są wciąż podekscytowane i wymyślają coraz to nowe eksperymenty. Serdeczne podziękowania dla Państwa i super podziękowania dla wykładowcy.
---------------- Pani Barbara, mama dwóch studentek UU

2009 listopad 11
Pragnę podziękować wszystkim państwu za wspaniałe zajęcia i życzę dalszych sukcesów.
--------------- Pani Magdalena, mama studentki Nicole

2009 październik 14
Dziękujemy serdecznie za bardzo interesujące wykłady. Tak trzymać.
--------------- Pani Monika, mama studentki Małgosi

2009 październik 18
Dziękujemy za miłą przygodę z Uniwersytetem Uczniowskim. Niestety w tym semestrze brakło nam czasu na spotkania. Pozdrawiamy.
--------------- Pani Anna, mama studenta Konrada

2009 październik 20
Bardzo dziękuję za zaproszenie do udziału w wykładach. Będzie mi bardzo miło ponownie coś maluchom zaproponować, tym bardziej, że i ja zachowałem b. sympatyczne wspomnienia z wykładów przeprowadzonych w ubiegłym roku.
------------------ Pan dr Sławomir Braun, zaprzyjaźniony wykładowca Uniwersytetu Uczniowskiego

2009 grudzień 2
Pozdrawiam i dziękuję za dotychczasowe wykłady,po których dzieci są wręcz  zafascynowane:-)
--------------- Pani Natalia, mama studentki Kingi

2009 grudzień 18
(...) Synowi  bardzo podobają się  te wykłady  i często po nich  czyta  odpowiednie  książki  lub ogląda  tematyczne  filmy.  Życzymy Państwu udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.
--------------- Pani Iwona, mama studenta Karola 

Partner strategiczny:

 Partnerzy:


TEATR NOWY           GRANNA